53-608 WROCŁAW   ul.Robotnicza 4
tel.602-65-60-83

AUTOALARMY-SYSTEM POWIADAMIANIA GSM

O nas
NAPRAWA PILOTÓW
NAPRAWY ELEKTRYCZNE
AUTOALARMY
STEROWNIKI
CENTRALNEGO ZAMKA
POWIADAMIANIE
GSM
LOKALIZACJA
GPS
CZUJNIKI
MODUŁY
AUTOALARMY
POGOTOWIE
KONTAKT
biuro@emel-alarmy.pl
Gadu Gadu: 211530
MAPA DOJAZDU
MAPA GOOGLE

System powiadamiania GSM ,,ALBATROSS S1"


System powiadamiania ALBATROSS S1 to urządzenie, którego zadaniem jest przekazywanie informacji o zdarzeniach w samochodzie na numery telefonów wybranych osób.W przypadku jakiejkolwiek ingerencji, właściciel pojazdu natychmiast powiadamiany jest SMS-em lub w sygnałem RING. W urządzeniu zainstalować można kartę SIM dowolnego operatora (PREPAID lub ABONAMENTOWĄ).Wykorzystując usługi operatorów GSM , istnieje możliwość zlokalizowania samochodu z dokładnością wskazaną przez danego operatora telefoni komórkowej.To co wyróżnia ten system od innych dostępnych na rynku jest zastosowanie PRZEMYSŁOWEGO MODEMU GSM co zwiększa niezawodność urządzenia.Do uruchomienia systemu wymagana jest tylko aktywna karta SIM.

sterownik centralnego zamka Peterson ALSTER

powiększ w nowym oknie


Funkcje systemu powiadamiania SMS

Użytkownik to osoba (jej telefon komórkowy lub stacjonarny) otrzymująca informacje o zdarzeniach pochodzących od syste-mu.Istnieje możliwość zdefiniowania do 4 użytkowników otrzymujących informacje za pomocą SMS, RING.

Operatorzy - system akceptuje karty SIM wszystkich operatorów, zarówno polskich jak i zagranicznych (np. POP, ORANGE, ERA, TAK TAK , HEYAH, PLUS).Można stosować karty ABONAMENTOWE jak i PREPAID.Urządzenie automatycznie kontroluje stan naładowania karty i przesyła tą informację za pomocą SMS na telefon pierwszego użytkownika,przechwytuje komunikaty przychodzących do karty, zezwala na uczestnictwo w promocjach umożliwiających np. zwiększenie ilości darmowych SMS-ów.

Funkcja IMMOBILISER uniemożliwia uruchomienie samochodu przez osoby niepowołane.Funkcja uaktywnia się 5 minut po wyłączeniu zapłonu - immobiliser przechodzi do stanu czuwania.Pojazd można uruchomić tylko po wykonaniu polączenia CLIP z telefonu użytkownika - przy nieuprawnionej probie uruchomienia nastąpi wysyłanie powiadomienia SMS (RING).Gdy urządzenie podłączone jest do autoalarmu w czasie włamania lub kradzieży do telefonu użytkownika wysyłane są komunikaty alarmowe SMS o przyczynie alarmu (np.włączeniu stacyjki,ruchu wewnątrz kabiny,otwarciu drzwi,pobudzeniu syreny).Oprócz komunikatu SMS,urządzenie dzwoni na telefon użytkownika (RING).

Funkcja PODSŁUCH pozwala na połączenie głosowe pomiędzy użytkownikem zdefiniowanym jako nr 1 i układem w samo-chodzie - podłączony mikrofon rejestruje co dzieje się w kabinie pojazdu.

Funkcja NAPAD pozwala kierującemu samochodem na wysłanie do użytkowników systemu informacji o wystąpieniu zagrożenia (napaści na kierowcę). Wysłanie takiej informacji występuje po minimum 1 sekundowym przyciśnięciu przycisku anty-napadowego. Po zaistnieniu takiego zdarzenia system natychmiast prześle informację za pomocą SMS, jak również poinformuje za pomocą komunikatów RING (wydzwanianie).

Funkcja LOKALIZOWANIE SAMOCHODU stworzona została w oparciu o usługi dostępne w sieciach komórkowych. Umożliwia ona lokalizowanie samochodu (w którym zainstalowany jest system powiadomienia SMS) z dokładnością zależną od operatora (usługa działa tylko przy wykorzystaniu kart SIM tego samego operatora w urządzeniu i telefonie użytkownika).
UWAGA: ponieważ funkcja lokalizacji jest uzależniona w 100% od operatora sieci producent nie ponosi odpowiedzialności za działanie usługi.Wszelkie problemy z obsługą WAP, prosimy zgłaszać bezpośrednio do operatora.

OPIS - SKRÓCONA INSTRUKCJA OBSŁUGI ,,ALBATROSS S1" (358,02 KB)

Copyright 2018 by EMEL